Nasz firma świadczy usługi w zakresie zamówień ziemnych w formie: minikoparka Oława, minikoparka Brzeg, minikoparka Jelcz-Laskowice.
Posiadamy duże doświadczenie w biznesie o czym świadczą nasz opracowane projekty jakie nam powierzono. W skład naszego parku maszyn wchodzi koparka plus mała wywrotka dzięki czemu możemy możemy świadczyć usługi transportowe do 3,5 t.
Nasze usługi skierowane są dla korporacji i osób swoich. wyceny za nasz usługi dokonujemy na miejscu. Posiadamy pojazdy, które pozwolą nam w całkiem szybki metodę dotrzeć na miejsce zleceni.
Nasz personel trwale podnosi prywatne umiejętności, dzięki czemu możemy podejmować się coraz bardziej trudnych zleceń
Zobacz naszą ofertę na http://minikoparka24.com.pl.

Nasz firma świadczy usługi w zakresie prac ziemnych w formie: usługi minikoparką Oława, minikoparka Brzeg, minikoparka Jelcz-Laskowice.

 

Posiadamy duże wiedzę praktyczną w branży o czym świadczą nasz wykonane projekty jakie nam powierzono. W skład naszego parku maszyn wchodzi koparka plus mała wywrotka dzięki czemu możemy możemy świadczyć usługi transportowe do 3,pięć t.

Nasze usługi skierowane są dla spółek i ludzi prywatnych. wyceny za nasz usługi dokonujemy na miejscu. Posiadamy pojazdy, które pozwolą nam w szybki metodę dotrzeć na miejsce zleceni.

Nasz personel trwale podnosi osobiste umiejętności, dzięki czemu możemy podejmować się coraz bardziej niełatwych prac

Zobacz naszą ofertę na http://minikoparka24.com.pl.

 

Leave a Reply